| Karashi a întrebat:

Bun, deci vreau sa stiu mult mai multe chesti despre Japonia si pentru asa va rog smi dati niste linkuri care m-ar putea ajuta...Adica vreau chesti despre iistorie, dar mult mai amanuntite, despre portul lor, despre orice legat de ei!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Karashi explică:

Va multumesc pentru raspunsuri...pentru linkuri si in legatura cu filmul ma voi interesa, am auzit de la mai multi ca merita vazut!

| noname_9826 a răspuns:

Iti sugerez sa urmaresti filmul "Memoriile unei gheise" (asta daca nu l-ai vazut pana acum). E o poveste frumoasa care cu siguranta iti va oferi raspunsuri despre misterioasa Japonia :X (port, obiceiuri, istorie etc.)