| andreiutza_3143 a întrebat:

am doar o intrebare : m-am dus cu webkinzul meu la Kinzville Academy, si cand am terminat ultimul curs, am vazut fata webkinzului meu din carnetul de note cu punga de gheata pe cap, termometrul in gura si era verde la fata. era racit. in stoc, webkinzul era ok! m-am dus cu Natalia (caci asa il cheama pe webkinz) la doctor quack si mi-a spus ca e in regula.
De ce a facut asa Natalia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat asa de 4 ori. S-a blocat ceva sau era ceva in neregula stai linistita.

6 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Poate a fost o eroare si Ducces a mea s-a imbolnavit ca a stat in costum de baie si a inotat in piscina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie m-i s-a intamplat asa cu pisica mea persana (Puffy)! E un fel de eroare

| SugarStar a răspuns:

Mie mi s-a intamplat de 5-6 oori. S-a blocat ceva de cand un animalut a fost bolnav sau a fost ceva in neregula. u se intampla nimic. E doar o eroare.

| Echo a răspuns:

Probabil că s-a blocat serverul. şi mie m-i se întâmplă aşa din cand in cand

| andreiutza_3143 explică:

Nu s-a blocat serverul.

| andreiutza_3143 explică:

Eu sunt noua in Webkinz (adica mai aveam un cont si nu il foloseam) dar Natalia nu a fost niciodata bolnava