| oceanfreshair a întrebat:

Deci avem de facut un desen cu protectia consumatorului...si eu am facut un soarece intr-o painelaughinglaughing(stiu suna ciudat dar,,,)ce mesaj de atentionare as putea scrie? plz help! maine trebuie sa predau desenullaughinglaughingFUNDA pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| motherfuckerstyle a răspuns:

Soriceii merita sa traiasca.dar nu in painea d-voastra!

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Daca maicati aceasta paine veti putea manca si carne fara bani

| Biscuiti a răspuns:

Ceva gen chiar daca uneori ambalajul "iti ia ochii", continutul iti poate lua sanatatea.

| Magnifico a răspuns:

AI putea scrie asa: "Uitati-va ce mancati!" sau "Pentru sanatatea dumneavoastra aveti grija la ceea ce consumati zilnic!" happy

| RockingAllNight a răspuns:

Verificati fiecare produs inainte de achizitonare...lol simplu...