| AAandreeaAA a întrebat:

Imi puteti trimite pe webkinz niste mancare, haine si altele? numele meu de utilizator este andreeajb2001 de ce va cer asta? la arena de intreceri castigam mai mult, dar cand cu programul acesta "Deblocheaza cheia Kinzville", nu am mai putut face nimic. aveti mila!
Va voi accepta cu mare dragoste. va dau id-ul meu pe privat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu. dar nu am prea multi bani o sa-ti trimit imediat ce fac ceva bani. returneaza plswinking

NuMELE meu de utilizator este : gldbunny2010 ( sunt un iepuras alb o sa ma intalnesti tu pe la clubul prietenilor sau ne-am putea concura intr-un joc sa ne cunoastem animalutele

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau numele meu de utilizator :

gldbunny2010
sunt un iepuras alb da-mi accept la cererea de prietenie sa ne cunoastem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine eu si asa am cheia kinzville si imi place sa imi fac prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea stiu retete pentru mancare :inghetata, sushi, tortul galben

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui ii trebuie cont webkinz de bulfadoole si de dragon sa scrie:saradeni si parola deluise