| Ioaredy a întrebat:

iubesc dansul si cand aud muzica nu ma pot abtine sa nu dansez! si as dori sa-mi arat talentul in fata lumii numai ca sunt un pic timida! un pic de ajutor va rog! dau vot

Răspuns Câştigător
| DdAndreea a răspuns:

Problema asta am avut-o si eu.

Iti spun cum am procedat : M-am dus la un club de dans. Am luat lectii... Iar apoi a avut loc primul spectacol... Am fost foarte emotionata. Cand am urcat pe scena m-am concentrat asupra dansului. Iar emotiile au disparut. Cand am avut al doilea spectacol eram mult mai linistita si nu mai aveam emotii. Totul tine de concentrare.Asta e parerea meawinking. Mult succes!

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Du-te la cursuri de dans.

| fafnir a răspuns:

Trebui sa mergi la o scoala de dans. Acolo vei primi ajutor specializat, de la persoane cu experienta. Succes big grin