| 1234haha a întrebat:

Bună! M-am înscris la o facultate și nu am intrat. Mai am 4 persoane în fața mea. Cum procedez? Mă duc în ultima zi de înmatriculări ca să văd dacă a mai renunțat cineva?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spulber speranta, dar nu ai nici o sansa in situatia de fata.
Daca erai primul cazut poate aveai o sansa, ca sa renunte vreunul, dar al 4-lea, nu mai sunt sperante.
Orietentaza-te la alta facultate unde poti intra cu media ta!

| LisaJulie a răspuns:

Mai încarcă, poate ai renunțat cineva

| Cipi1212 a răspuns:

Încearcă să vezi. Deși 4 persoane în fața ta sunt multe.

| KovacsB a răspuns:

Renunta foarte multi, las-o pe Violeta in pace ca este de pe alta planeta, chiar nu am idee de ce isi bate joc la fiecare raspuns.
Majoritatea isi depun dosarul online sau fizic la doua facultati.In functie de rezultate prefera una sau alta. Anul trecut cineva avea 75 de persoane in fata si tot a intrat.