| andi a întrebat:

ma gandesc ca in vacanta de vara sa merg pe terra, si asa sunt de mult timp cu capu' in nori, as dori sa cobor pe pamant, ce sfaturi imi dati?winking

Răspuns Câştigător
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Era clar de unde te-ai inspirat, chiar fara explicatie. Ironia ta s-ar putea sa dea rezultate, iar in caz contrar - te poti declara satisfacut - macar ai incercat. "De unde nu e, nici Dumnezeu nu cere", NU?

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa ai grija la aterizare.winking

| kh1ss a răspuns:

Sa te teleportezi... dar am auzit ca pe terra nu e asa misto...incearca alta locatie...ar fi pacat sa-ti strici vacanta...de vara. Sa ne scriiiiiiii

| Zoombe3 a răspuns:

Mergi in triunghiul bermudelor, dar la intoarcere sa ne povestesti cum a fost.

| Uana_5406 a răspuns:

Sa risti.

| andi explică:

M-am inspirat din intrebarea " micafetitadulcika", ce ar insemna sa punem fiecare intrebari aici, fiecare cu locatia lui preferata... s-ar umple site-ul cu intrebari, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesant e ca esti cu capu in nori da noi nu iti vedem capu, daca tot esti cu capu in nori ce ar fi sa fi si cu picioarele in nori?

| Christine a răspuns:

Sa te concentrezi mai bine la ceea ce faci...