| nutecunosc a întrebat:

Buna ma joc de ceva timp de barn buddy dar inca n`am reusit sa inteleg cum poti fura in prezenta unui caine ...eu tot timpul imi hranesc cainele.si tot reusesc sa imi fure spuneti-mi va rog ce sa fac sa nu-mi mai fure,... sau cum reusesc sa le fur si eu. pls

cel mai bun raspuns primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Alecsanndraa a răspuns:

Daca jocul este pe hi5 atunci faci asa:
1. te duci la ferma vecinului de la care vrei sa furi
2. apesi TAB (se afla pe tastatura in stanga, primul rand de sus in jos)
3. ti apasat si o sa apara un chenar galben, ti apasat pana ajunge jos unde scrie "friend's farms"
4.cand acel chenar galben ajunge acolo apesi enter
5. o sa iti apara o fereastra unde sunt toate animalele, casele etc ce are el in ferma
6.dezactivezi cainele (dai click pe imaginea lui si o sa apara pe culoarea gri)
7.nu dai nici "x" nici "enter" sau "ok"... o lasi deschisa
8.iei manusa si furi pe langa acea fereastra dai + si se mareste ferma si poti fura de pe toata plantatia
9.acum poti da ok sau x si va aparea o eroare dai si la aia ok si o sa iti apara ce ai furat la storehouse
succes!
merge 100%
nu uita!
merge numai pe hi5 si nu da x sau ok dupa ce dezactivezi cainele!
pup :*

1 răspuns:
| nutecunosc explică:

De fapt nu mai merge samecheria asta