| DiyanAndorea a întrebat:

Saptamana viitoare la liceu se tine un concurs. Eu si inca doua fete suntem la sectia teatru si nu avem nicio idee de ce am putea face...

Daca aveti vreo idee de tema sau tipuri de personaje care sa atraga publicul, astept parerile voastre. happy

7 răspunsuri:
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Puteti sa luati din piesa lui Cehov Trei surori sau puteti sa optati pentru Nevestele vesele din Windsor.

| artemidak a răspuns:

Încercați sa faceți o sceneta sau cum s-o mai numi după o carte sau un film.
Fie cu lucrurile care va plac.
Gen dacă va plac basmele puteți inventa un basm și sa il puneți in sceneta.

| ZmeuNinja1980 a răspuns:

Daca nu ai talent la actorie de ce esti selectata?

| DiyanAndorea explică (pentru ZmeuNinja1980):

laughing) nu are nicio relevanta acest comentariu
de unde stii ca nu avem talent?
am cerut doar niste idei, atata tot

| nicol2 a răspuns:

Coana Chirița

| MARIUSICA003 a răspuns:

Faceti romeo si julieta
mai improovizati putun la poveste astfel incat sa participe toate fetele si mai bagati un baiat sau doi depinde la ce va ganditi voi
primesc funda?

| Kluria_Arania_1961 a răspuns:

O scenă din Gaițele....caută în Google...succes!