| Ularu_Ion_1969 a întrebat:

Buna seara va- m scris mai devreme ca vreau sa ma inscriu la un curs de actorie teatru amatori Unde trebuie sa ma adresez va multumesc

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Crezi că actorii, fie ei și amatori, nu trebuie să știe a scrie corect românește?

| RobertM16 a răspuns:

Buna seara,daca sunteti dintr-un oras mare gen Bucuresti, Cluj, Timisoara, etc, mai toate orasele acestea au cursuri de actorie/teatru.Un mic search pe google "Cursuri de actorie Cluj/Bucuresti/Iasi/Timisoara/etc si cu siguranta ve-ti gasi. Daca nu va descurcati cu gasitul, spuneti-mi din ce oras sunteti si va voi trimite eu un link.

| corolav a răspuns (pentru RobertM16):

Atenționarea mea este valabilă și pentru Dumneavoastră.