| kisslove a întrebat:

Buna stie cineva daca exista liceuri de fashion designer sau actorie in bucuresti? Funda!happy

7 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Liceul de arta "Nicolae Tonitza".
http://www.admitereliceu.ro/school/show/id/42029

| BellaSomerhalder a răspuns:

Licee, draga mea. Nu prea cred ca ai sa ajungi la niciun "liceuri", atfel.

| CHOIHYOMI a răspuns:

Pardon... dar pluralul cunvatului liceu nu este "liceuri", ci " LICEE". multumesc!

Răspuns utilizator avertizat
| kisslove explică:

Ha Ha! De parca voi nati gresit nici o data! Si in plus am doar 10 ani da ma intereseaza actoria si moda!sad X-(

| kisslove explică:

Ti-as fi dat funda da mai facut pitica si liceul asta U.N.A.T.C.I.L.CARAGIALE. Dar imi poti spune in ce oras judet sunt liceele aste 2. Te rog mult.Dau funda.big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru kisslove):

UNATC nu e un liceu ci o facultate.