| Torra01 a întrebat:

Buna,sunt interesata sa intru la UNARTE anul viitor, dar inca nu am idee bine definita despre cum ar trebui sa fie desenele din mapa pentru admitere si nici cum arata examenul pe care trebuie sa il dau atunci.As ruga pesoanele care imi pot da exemple de mape (le puteti trimite pe facebookul Onica Victoria) sau macar cateva explicatii, va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| GeorgianaT1 a răspuns:

Depinde la ce sectie vrei sa dai. Diferă de la secție la secție. Dacă îmi spui la ce sectie, poate te pot ajuta

| Torra01 explică (pentru GeorgianaT1):

La Conservare si restaurare