| smekera22 a întrebat:

Buna sunt noua pe TPU as vrea sa stiu cum e acest program. Rs plzzzzzzzzz!

Răspuns Câştigător
| Anda1197 a răspuns:

Buna! Care program? TPU? Pai TPU e un site unde suntem toti prieteni si ne ajutam unii pe altii indiferent de situatii! Funda!? in dreptul fiecarui raspuns ai o funda! Acea funda declara raspunsul castigator, adica aecl raspuns ti-a fost cel mai de ajutor:**

imi dai funda sau nu?tongue Daca vrei sa te mai ajut u ceva trimite mesajhappy

3 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Pai,tu pui o intrebare.si daca ti se raspunde corect si esti ajutata...raspunsul castigator, ii dai fundita.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

TPU-toti pentru unu, dupa cum sugereaza si numele, acesta este un site pentru ajutor reciproc!
Daca raspunsul pe care l-ai primit la intrebarea pusa tu ii dai utilizatorului o funda[funditalaughing]. Acum pe TPU sunt foarte multe persoane care iti raspund la intrebari din pricina fundei>:p
O zi minunata!

| avrika07 a răspuns:

PAI aici sintem toti pentru unu punem intrebari la care ceilalti raspun, si dai funda raspunsului ce te-a ajutat! dar la celelalte raspunsuri poti apasa folositor/nefolositor; stupid si mai sint acolo. Poti avea prieteni ca si pe celelalte site-uri, comunici cu ei.