| CaLyStuu a întrebat:

Am o mare rugaminte la voi. Particip la bal la liceu, si fiind un posibil mister, vreau sa fac un moment artistic ceva mai fain. Doresc sa fac pantomima, dar nu am idei de un "scenariu" pe care sa-l obtin din melodii... sad Aveti idei. o intamplare si poate sa imi indicati si mie niste melodii. Dau funda! ( ce tine de facut acel audio ma ocup eu, doar idei va rog mult! ) scuzati dacaam gresit categoria. big grin

1 răspuns:
| BellaCullen14 a răspuns:

A little piece of Heaven de la Avenged Sevenfold. Uita-te si la videoclip, poate fi o sursa de inspiratie buna!