| LiaYapp a întrebat:

Am urgent nevoiie de ajutor.Recomanadti.mi si mie o melodie pe are as pute. o interpreta pentru un concurs. Mai frumoasa decat avril lavigne wish you were here sau la fel de frumoasa. Ofer funda si vothappy

5 răspunsuri:
| akio a răspuns:

Incearca Don't stop me now de la Queenwinking

| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Bună!
Poți încerca `My Happy Ending` - Avril Lavigne, sau `When You`re gone. Mai poți alege șii dintre The Pretty Reckless - Make Me Wanna Die, Evanescence - Bring Me To life, Nightwish - Amaranth, Paramore - Decode și maii sunt foarte multe happy.
Succes!

| Lea09 a răspuns:

Green day 21 gunshappy

| ColorBubbles a răspuns:

Incearca someone like you de adele sau set fire to the rain tot de adele...sunt foarte frumoase. daca nu le stii, asculta-le pana la capat. daca poti canta avril lavigne poti canta sigur si adele.SUCCES!

| pwp a răspuns:

Adele-Someone like you
Destul de frumoasa?big grin