| TheFashion a întrebat:

As vrea sa ma ajutati.Cum o fac pe mama sa ma mute la Liceul de Arta la muzica? Nu vreau sa vad raspunsuri de genu` fi mai cuminte maresteti notele(P.S. am incercat)

3 răspunsuri:
| oBuburuză a răspuns:

Spune-i ca acolo doresti sa intri, pana la urma este alegerea ta unde vrei sa intri nu a ei.

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Cel mai bun sfat este sa-i demonstrezi ca tu chiar ai talent. Adica sa nu aibe impresia ca va face o greseala daca te va transfera la Liceul de Arta. Arata-i ca esti talentata si ca poti fi printre cei mai buni! Succes! happy

| Vegetariana a răspuns:

Daca tu chiar ai talent si chiar esti buna la muzica si iti doresti sa te transferi acolo, mama ta o sa-si dea seama de chestia asta.
Adica, orice parinte isi vrea copilul fericit. happy