| bellekamms a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa personalizez fotografii ex:sa pun numele meu pe o fotografie.Ma puteti ajuta, va rog? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| PredaAndrei a răspuns:

Cel mai bun este photoshop.Desigur trebuie sa stii si cum sa il utilizezi.

9 răspunsuri:
| iTami a răspuns:

Se poate in GIMP, chiar si n paint, cred.probabil in orice program de editare imagini sau de desenat.

| Gumã a răspuns:

Pai iti trebuie photoscape, poti face asta si in paint. Daca nu da-mi id.u tau intr.un mesaj si ti fac eu :*

| rZv995 a răspuns:

Eu folosesctonguehotoShop.

| bellekamms explică:

Va multumesc tuturor pentru ajutor.Cu pizap m-am descurcat cel mai bine.Am mai gasit si photobucket.O zi buna tuturor.

| Deiiu26 a răspuns:

Intra pe pizap.ro

| luvisluvbby a răspuns:

Pai poti dai pe poza din pc tau click dreapta si dai edit. sau cu programul PhotoScape. ili poti downloada de aici.http://photoscape.en.softonic.com/

| alle182 a răspuns:

Photoscape...

| DreamGirl_9821 a răspuns:

Prin photoscape.tongue