| EyesSad17 a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu niste idei in care sa impresionez pe profa mea de fizica despre poluare Pentru cea mai tare idei si cea mai trasnita ii dau o FUNDA

3 răspunsuri:
| biliana a răspuns:

Pai incearca sa gasesti subiecte despre poluare de langa orasul tau sau chiar din oras...eu asa am facut si am castigat

| cristian_2087 a răspuns:

Si eu ma aflu intr-o situatie asemanatoare(se face un concurs in scoala pe tema combateri poluari)...m-am gandit sa fac un grup de cativa elevi si sa mergem intr-o zona afectata de poluare, sa facem poze si apoi sa reciclam toate deseurile si sa facem alte poze(ceva de genu "inainte si dupa"), profa a fost foarte incantata chiar a zis ca ne da cate un 10winkingwinking...succes

| EmyEmilush a răspuns:

Nu stiu...