| alexandru171 a întrebat:

Buna TPU ce situri stiti? unde ati poti expune desenele sa le vinzi stiam unul si erau ma multe desene in creon cine ma ajuta are funda si vot dar in afara de desenatori. ro sau desene. net

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Pentru a vinde iti poti face pagina personala pe un blog, ori pe facebook, eu asa am de exemplu. Detin si blog si mi-am pus toate creatiile acolo cat si pe facebook. Bafta!

| alexandru171 explică:

Dami si mie blogul tau

Răspuns utilizator avertizat
| alexandru171 explică:

Ce morti lu mata ai ma ce **** mea te agiti asa cu analfabet cu mata ba pe sitele asta trebui sa se gaseasca cate un prost sa comenteze

| alexandru171 explică:

Bai corector daca esti asa pasionad de corectat oameni fate profesor de corectat *** in gura sa ati fie pe sitele asta nu poti sa intrebi ceva sa tise raspunda