| irotary a întrebat:

de curînd mi-am facut un blog, ceva simplu, articolele care mi se par interesante, vreau o parere sincera despre ceia ce scriu! si daca se poate si careva sfaturi pentru imbunatatiri! VA MULTUMESC!
Pentru a vedea accesati: http://ebuun.blogspot.md/

2 răspunsuri:
| madcerisier a răspuns:

Stiu eu pe cineva care te-ar putea ajuta cu articole in genul celor pe care le-ai postat deja. Ia legatura cu alexandra@sugardaters.comwinking

| alinmacsim a răspuns:

E important ca scrii despre ceea ce ti se pare tie interesant. Astfel o faci cu placere. Acum nu iti ramane de facut decat sa gasesti alte persoane cu aceleasi interese.
Primul sfat pentru tine este sa fii atent/a la cum scrii, greselile sunt admise, dar nu prea multe.

Alege un template dragut si usor de navigat, ceva unic care sa reprezinte blogul tau. In plus, daca ai de gand sa continui cu bloggingul pe termen lung, te sfatuiesc sa iti creezi un blog self hosted.

Eu, pe blog dau sfaturi despre cum sa iti imbunatatesti blogul si cum sa fii un blogger de succes, deci te invit pe http://rango.ro sa citesti articolele mele si sa imi lasi intrebarile tale in comentarii.

Mult succes in tot ceea ce faci. Te saluta amicul tau online, Alin Macsim