| dublud a întrebat:

Eu si o friend suntem foarte pasionate de arta fotografiei. Amandoua am economisit bani am facut rost de aparate aparate.ma rog fiecare cu bugetul ea canon 1000d eu nikon coolpix l110 si ne place mult sa edita. Vrem sa ne deschidem un blog cu poze.Cum sa se numeasca.Am vrea cea socant intesc amuzant in acelasi timp si care sa caacterizeze tema. poate si pe engleza

Răspuns Câştigător
| PetroBlack a răspuns:

Prin fotografie putem "intepeni" timpul pentru eternitate nu, si o poza face cat o mie de cuvinte, nu? Pai de aici sa-i dam un nume... ce zice de...two seconds for an eternity, sauuu nu stiu frate acum n-am inspiratie photo blogs?laughing e bun laughing?

1 răspuns:
| bibi1202 a răspuns:

Hei. ma bucur sa aud ca arta fotografiei se tot imprastie... uite niste nume: optical-trec, vision4photos, photoaddict[daca nu e luat], photomeanslife, photo4fun...etc. sper ca am ajutat. uite si blogul meu[poate va mai inspira]: http://bphoto-blog.blogspot.com pm me cand terminati, vreau si eu sa vad ce a iesit. xoxo