| machia a întrebat:

Exista cumva lectii de balet fara profesor cam ca si engleza fara profesor sau asa cevabig grin Site-ul sau video-ul (sau orice ar fi) cu cele mai multe miscari si cele pe care le pot intelege primeste FUNDA!:pe apropo pot fi si in engleza ma pricep. Pot fi si miscari sau coregrafii cu partener dar foarte foarte putine.Multumesc!

1 răspuns:
| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Poate ca exista asa ceva dar nu inveti bine fara profesor.El este facut si platit sa te corecteze cand gresesti pentru ca eu fac balet si am destula experienta.Profesoara mea mi-a spus ca daca incepi ceva gresit chiar fara sa stii si continui asa nu vei mai putea face niciodata corect.
Eu zic sa te duci la niste cursuri.Nu e scump depinde de profesor.