| AdamJensen a întrebat:

Buna TPU imi poate da cineva niste idei de desen mie nu imi mai merg ``rotitele de imaginatie,,.

Răspuns Câştigător
| lidiaioana a răspuns:

1.Pisicile aristocrate
2.Plaja
3.Copii care se joaca pe plaja
4.Peisaje
5.Copii de la tara
6.Pe prietenii tai
7.Telefonul tau mobil
8.PAGINA TPU...

8 răspunsuri:
| Plague a răspuns:

Www.elfwood.com e plin de desene care te-ar putea inspira...pe mine ma mai inspira muzica si fumul de tigara...cand ma joc cu fumul imi vin idei :).sau cand ma uit la nori. Si poti cauta pe google sculpturi (in nisip, sau din fier vechi, sau mai stiu eu ce), cat si pe www.crazymonkeyz.com. Ai aici destula inspiratie, spor la desen man.

| AdamJensen explică:

As dori sa fie grafic(cu creionul)

| AdamJensen explică:

Sunt baiat

| AlicePotato a răspuns:

O fata care zâmbește(stil anime)
tu si cea mai buna prietena
inimi
o foaie in care e cuvantul 'Love" ( sau orice alt cuvant) sa fi scris in mi de feluri.
un alfabet.a e de la aha, b de la boys. orice vrei.
fete fericite si triste, suparate nervoase.
uite u link al desenatorului meu preferat : http://www.youtube.com/user/markcrilley
have fun :-*!

| loveinshadow a răspuns:

Poti desena doi indragostiti pe o plaja care se tin de mana si privesc apusul sau poti desena marea si rasaritul care se reflecta in mare sau se poate reflecta alceva in mare de exemplu chipul tau sau baiatului de care iti place sau mai poti desena pe o coala a4 multe tipuri de ochi si moci fericite triste nervoase sau te poti apuca sa faci graffitti pe hartie mie a inceput sa imi placa-gasesti litere de graffitti pe net.

| EmonicaLaura a răspuns:

Hey! Poti desena ceva legat de vara.Soarele dogoritor,nisipul, apa marii, umbrelele care abia asteapta sa protejeze oamenii de soare laughing. Doar inchide ochii si sigur iti va veni ceva prin minte.winking

| Elisa512 a răspuns:

Depinde ce iti place de ex:
daca esti o fire misterioasa poti desena o fata in ploaie intr-un oras singuratic sau o fata trista.
daca esti o fire vesela deseneaza ceva de vara cum ar fi un lan de grau sau marea la apus sauun port la rasarit sau o zana (daca esti visatoare)
sunt multe idei in capul tau trebuie doar sa scormonesti un pic si apoi sa lasi imaginatia sa zburde libera(sper ca te-am ajutat)

| CAFEAUA a răspuns:

Http://www.stumbleupon.com
îţi faci cont aici, dai la secţiunile care te interesează şi de fiecare dată când eşti plictisit sau vrei ceva nou, intersant şi fain, dai un stumblle.
Ţi-aş fi dat câteva exemple din categoria art, dar mai bine alegi tu ce îţi place.