| MeridaOcean a întrebat:

In ce an s-a scos ultima melodie/album a lui Avril Lavigne? Dar a lui P! nk? funda!

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

"Wish You Were Here" - ultima melodie a lui Avril Lavigne (lansata pe 9 septembrie 2011)
"Goodbye Lullaby" - ultimul album al lui Avril (lansat pe 2 martie 2011)

"Blow Me (One Last Kiss)" - ultima melodie a lui Pink (lansata pe 3 iulie 2012)
"Funhouse" - ultimul album al lui Pink (lansat pe 28 octombrie 2008)

1 răspuns:
| SmooKerS a răspuns:

Avril Lavigne a avut ca ultim album Goodbye Lullab Iar pink albumul Greatest Hits So Far!