| Bella_1624 a întrebat:

Buna TPUkiss! M-am gandit sa ii fac o surpriza la iubitul meubig grin vreau sa ii fac o felicitare, si ar veni cam asa:
Am luat o coala si am indoit-o in 2, inauntru o sa ma gandesc la un text frumos pe care sa il scriu iar pe exterior vreau sa ii fac un desen, sunt ffffffoarte buna la desen dar nu am nici o idee ce sa fac pe "coperta" cum ar venibig grin. Va rooog dati-mi idei plsss

Multumesc celor care ma ajuta! aaaa era sa uit dau funditatongue

8 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Daca esti buna...la desen... un cupidon!

| RoxanaCher a răspuns:

Pai incearca sa desenezi un cupla la malul marii si rasarit.Sau un cuplu pe plaja privind stelele. Ce zici?

| claudiea79 a răspuns:

2 inimii si un trandafir rosu in mijloc in fiecare inima scrii te iubesc sau i love you

| dedesh a răspuns:

Un cuplu e o idee excelenta, imi place. dar de ce nu faci o schita intai? ia alta coala si schiteaza, sa vezi cam, cum ar veni. daca iti place, faci acelasi lucru, daca nu. incerci ceva nouhappy

te pup si bafta!

| andre2726 a răspuns:

Scumpul meu, pentru mine esti tot ce am visat,
Esti tot ce am asteptat,
Esti universal cunoscut si nedescoperit,
Esti soarele ce-mi lunineaza viata.

O fi bine, o fi rau,
Asta nu am de unde sti,
Dar cred ca distanta ce ne desparte
Ne-a unit mai mult.

Nu am putut niciodata sa-ti spun cat te iubesc,
Sau poate nu am avut curaj,
Dar in sufletul meu, in inima mea,
Am doare iubire de dat.

Iubirea ce o port,
E doar pentru tine.
Doar langa tine pot darui iubire,
Pentru ca langa tine stiu,
Ca voi primi pe veci iubire.

Te iubesc scumpul meu,
Sa nu uiti asta niciodata.
Chiar si cand sunt poate suparata,
Eu tot pe tine te iubesc
decupezi putin din asta cea ce iti place si ca desen fa un trandafir

| florina_4939 a răspuns:

Pai pe "coperta"ai putea sa ii faci lui un portret sau sa desenezi p poza cu voi 2 sau un ursulet cu o inimioar mare saupoti face felicitarea in forma de inimioar si sa scrii"tati meu(sau cum ii zici thu)te iubesc mullt, chiar ma simt norocoasa sa iti pot spune asa si stiu ca si thu ma iubesti... a si esti cea mai speciala persoana pentru mine)(mi- s-a spus mie faza cu esti cea mai speciala persoama ci chiar mis-a inmuiat inima) sau mai multe poze cu voi si in colt sa scrii "hei baby stii ca te iubesc"sau mai sunt multe texte din astea dregute gen:
~Pt ca dimineata`n zori nu ne putem oprim din ras pentru ca ne distramPt ca zambesc pentru tinept ca am nevoie d tinePT ca impart orice cu tine. pentru ca ma faci sa rad pentru ca`tb love struck"
As putea zice usor: s-a intamplat. A fost o joaca de copil nevinovat; dar simt ca treaba nu s-a terminat. Plec din viata ta cand drumul meu s-a incheiat
Multa lume mi-a spus ca nu-i alegerea cea buna Dar asta stiu si eu, e baiat de oras Si totusi stie cum sa faca, cum sa ma tina Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o reginalove struck
Dragostea nu are nevoie de cuvinte Se poate spune Te Iubesc cu o singura privire.
te iubesc da' las ca'mi treceoh go on
Vei fi mereu special pentru mine
; x; x; xSi ce daca sunt mica?!?! ma gasit ca pe o comoara.ma tine in puf:* si asta te omoara! :X
Cand sunt cu tine il vad mereu pe Cupidon.De ce vine spre mine? De ce trage in mine? Lasa ca data viitoare ii dau cu piatra-n cap ca sa fim singuri. :X rolling on the floor
De data asta e pe bune! [:X]
InDiFeReNt` Ca ti-as` fACe` RAu` SaU` BiNe` TinEe` MiNtE` BiNe`:Eu` VoI` fI` LanGa` TineE`. iNdIfErEnT` de` pLoAiE` sAU` sOaRe`, Voi` Fi` LaNga` tine` Atunci` CanD` t` dOaReE
Vreau sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot E ca si cum ai spune inimii nu mai bate, stop
Am invatat ce inseamna iubirea am invatat ca fara tine nu rasare soarele in viata mea am invatat ca fara tine nimic nu are sens Te iubesc
CertuRiLe`. stii` j. Faze. prostii`. sau cand ne` purtam ca d0i c0pii`; x
Si ne'am promis ca daca unul cade.cadem amandoilove struck
Privirea mea nu sparge gheata. Dar pe tine te face bucati!
Ai fost, esti, vei fi totul pentru mine, chiar daca pare imposibil eu tot o sa te iubesc.:-x
Chiar daca pare imposibil…eu tot tin la tine…:X sad
Da.Azi alt Zâmbet. Alta Privire. Dar aceeași Fată. Care e mereu langa tine
Cand vine noaptea uita-te pe cer. Daca vezi o stea cazatoare pune-ti o dorinta.Ai incredere se va indeplini pentru ca eu mi-am pus si te-am intalnit pe tin
Dk cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte
Totul sta in voia inimii, pe care nici oamenii, nici cerul, nici chiar propiriile noastre interese nu o pot schimba vreodata
o privire spune mai mult decât o mie de cuvinte love struck
Il iubeste pentru ca e dulce ii place cum gandeste Il adora pentru felul in care ii vorbeste Se topeste dp el ii place cum zambeste Pt ea, el este tot...
Era primul pe lista tuturor Pentru el eram pierduta`n decor
Daca norii varsa lacrimi si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.
Ma ajuti sa trec peste momentele grele, tu esti cel mai frumos refren din toate pisele mele:X
E greu sa accepti si dup ace muzica se termina, totul depinde de noi
Nu incerca sa ma intelegi…iubeste’ma doar!
Dar e dragoste Jur ca’I dragoste!
Am plans, am suferit, am pierdut atatea. totul pentru o cauza nobila: IUBIREA dintre noi doi
Pt ca dimineata`n zori nu ne putem oprim din ras pentru ca ne distram Pt ca zambesc pentru tine pentru ca am nevoie d tinePT ca impart orice cu tine. pentru ca ma faci sa rad pentru ca`t
•E atat de dulce cand o strangi la piept, e asa frumoasa cand tu ii zambesti atat de fericita cand ii spui ca o iubesti
Imi zambeai si ma pierdeam in privirea ta. Eram unitzi intr-un sarut sub ploaia ce cadea
Ne-avem unul pe celalalt Asta conteaza mai mult decât orice S-atunci când nu am niciun ban, nu m-afecteaza Caci esti tu lânga mine mereu Împreuna, împreuna, împreuna...
; x iti place cum te privesc; x iti place cand iti zambesc; x"
•Lasa trecutul in urma ai incredere in mine.• oricate fete ar fi in jurul tau.•niciuna nu-i ca mine_•
Vezi thu` eu pentru ei sunt o oarecare. Dar pentru tine sun cer, pamant, luna si soare
x sa nu crezi ca as putea sa te las.nu te-as parasii niciodata.eu nu ma voi schimba...langa tine voi fi pas cu pas...sa nu te simti singur vreodata.ai toata dragostea love struck
Cand doi oameni se iubesc cu adevarat fac tot posibilul sa uite ce s`a intamplat. Ca doi copii, ei din cand in cand se mai certau. Si tot ca doi copii ei se impacau. day dreaming"
Du’te la o bruneta si la o roscata ...ca stiu ca poti sa le faci fata. Dar intoarce’te tot la mine. Ca stii ca tot satena tine la tine tongue
sa faci diferenta dintre fete si fata ta.Sa stii, toate te vor. dar nu toate te vor iubi ca ea
Ia-ma de mana sa facem o plimbare, sa fim doar tu cu mine pan' la rasarit de soare, fara prieteni, fara timiditate, fara telefoane si apeluri ratate..."
Fiecare cuvant e o speranta in plus cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape iar eu inca visez.Saruta`ma cum ai facut`o prima data! Te iubesc love struck
Fiecare cuvant e o speranta in plus cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape iar eu inca visez
''Sunt o fata rasfatata, asta sti prea bine, dar fata asta rasfatata te iubeste doar pe tine
vreau pe cineva aproape...love struck//sa`mi fie alaturi la bine si la greu"
Atunci cand nu stie ce simte ` Atunci cand greseste si minte `Ofera. i doar dragostea ta `Atunci are mai mare nevoie de ea `:X
Îţi mulţumesc pentru timpul acordat. Pentru ce pot sau nu încă să fac. Pentru că datorită ţie am evadat
Cand Te Pierzi In Lumea Viselor, Gaseste Intotdeauna O Cale De Scapare Si O Umbra De Iubire
Dragostea nu se cumpara, insa e scumpa.nu se mananca, insa e dulce...nu este moarta dar oricand poate reinvia!
Fotografiez sclipiri de pleoape. Creez album pictat de noapte Imi dai sperante ca va fi bine Imi dai sperante ca te am pe tine.
Iubirea nu e roz e ce culoare vrei tu :X
Credeam ca am uitat de toate Da` nu se poate Astea`s vise colorate!
Dragostea purifica inimile corupte si corupe inimile pure
atat de dolce. Tu chip frumos cu zambetul care ma intors pe dos
pentru.cu thu sti sa fi dulce`cand viata`mi lasa un gust amar`[
Suntem asa cum am vrut sa fim de la inceput Te-am lovit atunci in cap dar acum e mult mai mult happy"
Ca e golan stiu prea binee love struck dar stiu ca golanu asta ma iubeste doar pe minee :*
Iar eu ii spuneam: asa iubire nu moare!
N`are. cine! n`are cum. 8- >. Sa ne mai desparta acum! love struck
Esti un soldatel de plus, Ochii tai imi deschid usi,
Nu e loc de afirmare, Nu e loc de ambitii! Si ne-am propus de-acum incolo sa rescriem definitii!

mult succes >big grin

| VeronicaStar a răspuns:

Pai eu m-am gandit pe coperta sa lipesti o poza cu vo i doi daca ai sau daca nu una cu tine intr-o imnima.