| aleksuta a întrebat:

Postare noua pe blog referitoare la sentimentul pur si reciproc intr-o relatie care este observabil in exterior si se simte in adancul sufletului;"In2"
http://aleksuta-alexa-justme.blogspot.com/2011/09/in-2.h tml
Astept pareri!

Răspuns Câştigător
| d1onn5o a răspuns:

Interesanta ideea, dar nu crezi ca e un pic cam sumar ce ai scris acolo?
Ma refer ca daca ai vrea sa exprimi cu adevarat exteriorizarea sentimentelor, ar trebui ca poezia sa abunde la propriu de figuri de stil un pic mai complicate, pentru ca dragostea nu e ceva simplu, nu?
Anyway este doar o parere stupida, poate am gresit si ce ai scris tu acolo e perfect asa cum e.

1 răspuns:
| aleksuta explică:

Mersi de parerehappy>:d<