| aleksuta a întrebat:

Postare noua pe blog"sSentimente":http://aleksuta-alexa-justme.blogspot.com/2011/07/sentim ente.html
Stiu ca e cam lunga. sper ca aveti/o sa aveti rabdare la citit(daca doriti)Astept pareri! Enjoi!

Răspuns Câştigător
| Elenaaa23 a răspuns:

E frumoasa. Poezia este o arta incantatoare.Si cei ce au talent nu ar trebui sa-l tina ascuns.Imi placec mesajul pe care il transmite poezia ta.Imi plac sentimentele ascunse printre rime si imi place si ideea. Spor la scris de acum innainte.Si multa inspiratie!

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Alt site n-ai gasit pe care sa-ti faci reclama? straight face

| Necrophagist a răspuns:

Sincer,măsura e destul de proastă,ideile prea puţin profunde,tind spre comercial siropos.Îmi pare rău,mai încearcă.Se vede lipsa de exerciţiu în scriere, lipsa metaforei, a unui fior si deloc deosebitele idei.

| NoNameJunior a răspuns:

Buna! foarte frumoasa poezia(compunerea, poezia ce o fi).mai scrie!