| anonim_4396 a întrebat:

Stiti unde pot invata suedeza online? Daca da, dati link va rog! (fara Google Translate)
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| bvlro a răspuns:

Buna!
Uite aici: http://www.byki.com/fls/free-swedish-software-download.html?l=swedish
Cum se foloseste vezi pe site (e gratis, si cu voce pentru pronuntie)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Troscbambum,nu ma cred smechera si nici nu sunt batuta in cap. Vreau doar sa invat o noua limba straina, si am cerut ajutorul celor de pe TPU. Daca nu-ti convine, atunci nu mai comenta! Se pare ca nu-ti place ca unii mai vrem sa si invatam!

Răspuns utilizator avertizat
| SILVIU_6729 a răspuns:

Nus papusa mai cauta te pup

| Lesko_Maryblue_1971 a răspuns:

Ciao...incerc sa invat suedeza online cu TPU!