| Vio199 a întrebat:

Buna TPU vreau cv idei: varul meu vrea sa-si faca un tatuaj si nu are nici o idee. Vrea neaparat dar de asemenea sa nu regrete ca si l-a facut poate ceva legat de zodia lui(gemeni) poate de numele lui (ady) de orice dragoni din astea... FUNDAA

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| akka4 a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa nu isi tatueze dragoni, paienjeni, tribal etc... chiar si numele da nasol tatuatwinking (sunt tatuaje de cocalar, fraier sau cum vreti sa ii spuneti)... ar da bine un tatuaj pe tot bratul. bun acum depinde ce tatuaj alege. sa caute si el pe google. sunt foarte multe tatuaje. unele chiar superwinking