| AnaMary95 a întrebat:

vreau si eu un sfat: O prietena de-a mea este foarte talentata la design vestimentar, face tot felul de modele si le imbraca atat de frumos cu haine imaginate de ea...desigur ca se pricepe sa deseneaze orice, dar este specialista in design. Este clasa a 7-a si vrea in a 9-a sa dea la liceul Carmen Sylva (Ploiesti) si vrea sa devina designer vestimentar. Credeti ca are sanse? Eu cred ca da... happy P. S.: Cel mai detaliat si frumos raspuns are funda+vot!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anonim16666 a răspuns:

Daca este atat de talentata cum ai descris-o tu cred ca are sanse.