| AnaMary95 a întrebat:

vreau si eu un sfat: O prietena de-a mea este foarte talentata la design vestimentar, face tot felul de modele si le imbraca atat de frumos cu haine imaginate de ea...desigur ca se pricepe sa deseneaze orice, dar este specialista in design. Este clasa a 7-a si vrea in a 9-a sa dea la liceul Carmen Sylva (Ploiesti) si vrea sa devina designer vestimentar. Credeti ca are sanse? Eu cred ca da... P. S.: Cel mai detaliat si frumos raspuns are funda+vot!winking

Răspuns Câştigător
| AlLeYoana a răspuns:

Pai daca spui ca ar putea desena orice, inseamna ca ar putea face modele foarte ample, si daca asta isi doreste si are acordul parintilor, ar putea intra la liceu, mai ales daca asta isi doreste ca meserie in viitor
funda? big grin

2 răspunsuri:
| Babylonul a răspuns:

Daca lupta si tine cu dinti de vislu ei si nu o sa se dea batuta nu o sa piarda niciodata happybafta

| LoveÈℓa a răspuns:

Daca isi doreste si are incredere in talentu ei dar mai ales daca are ambitie. Eu nu stiu exact dar mi se pare ca foarte multi vor sa devina designer vestimentar deci s-ar putea sa aiba concurenta.Adica nu stiu exact presupun si eu.Nu vreau s-o descurajez pe prietena ta oricum daca are talent si vointa va reusi. II DORESC SUCCES