| Zulicious a întrebat:

Va rog frumos trebuie sa fac pentru ziua lui Eminescu un portofoliu despre viata si opera lui. Dati-mi si mie cat mai multe poze, date, orice, dar sa fie mai speciale.Multumesc mult.

2 răspunsuri:
| MosonitorA a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Mihai_Eminescu aici gasesti o gramada de lucruri despre eminescu, si eu am facut un referat tot despre el si am luat de pe wikipedia, si am desenat semnatura lui:)), si am facut si portretul cu el cand se uita intr'o parte si mi-a iesit foarte bine.;)

sper ca ti'am fost de ajutor:)

Pa! si sa iei nota mare la referat!:)

| florinell a răspuns:

Buna, daca vrei multe informatii bune despre viata si opera lui Eminescu, gasesti foarte multe informatii, nu doar despre el ci despre alti poeti, scrietori, etc...pe http://intelepciune.ro
Mult succes! Funda?