| я a întrebat:

vreau si eu o descriere despre primavara, vara, toamna sau iarna nu conte dar sa nu fie ff lunga (nu uitati descriere nu compunere raspuns cat mai rapid)multumesc mult! o zi buna!

Răspuns Câştigător
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Vara
Vara este anotimpul cel mai apropiat de sufletele copiilor.Ne fascineaza de fiecare data cu peisajele ei nemaivazute,cu caldura care ne -o ofera,florile, fructelesi prea marita vacanta de vara pe care categoric, toti copii o asteapta cu drag.
scuze dar nu mai stiu ce sa mai zic
poate gasesti tu ce sa scrii in continuare

2 răspunsuri:
| allllexaaaa a răspuns:

Se poate si expresii?