| tramtram a întrebat:

Mi-am achizitionat de curand un aparat Nikon D3100 si as dori sa stiu daca se pricepe cineva la asa ceva...sa imi recomande niste setari sa imi expice toate butoanele si toate optiunile pe care as putea sa le folosesc pentru a face o fotografie frumoasa, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Finetti1313 a răspuns:

Am folosit multe aparate Nikon. Si acum tot un Nikon am si eu recomand prietenilor D3100 pentru ca este un aparat foarte bun, are o claritate foarte buna! Daca ai nevoie de ajutor poti sa il cauti aici: http://www.youtube.com/user/MotionStoppersYT?feature=watch Iti va explica tot ce ai nevoie! :) Bafta!
funda? :o3