| Cartoonito221199 a întrebat:

Bunaaa! Se apropie Halloween-ul si clasa mea organizeaza un concurs cu acesta tema. Vrem sa avem niste probe noi... (nu gen: cel mai frumos costum, cele mai bune prajituri). Ma puteti ajuta cu niste probe wow? Multumesc mult... iar cele mai creative probe vor primi funda. :*

3 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Face painiting

| DuncaClaudiu a răspuns:

Poti face un rebus cu cuvinte gen vrajitoare, multe cuvinte infricosatoare doar ca traduse in engleza,, va impartiti in cateva grupe si grupa castigatoare castiga ceva.

| roxfox a răspuns:

1. Karaoke (cu heliu, eventual )
2.Sa razi baloanele date cu spuma de barbierit fara sa le spargi happy
3.Concurs de barmani, sa-si prepare ei o bautura
4.Concurs de citit propozitii foarte incalcite