| anonim_4396 a întrebat:

Cadou cultural.Va rog frumos nu va suparati dar recomand tuturor "Miercurea regala" a lui Doru Munteanu si "Absentii"a lui Augustin Buzura.

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Multumesc pentru informatie. Nu am citit Miercurea Regala, am s-o fac. Cat despre Buzura, sunt de acord cu tine - este o carte ce merita citita. Buzura este un autor care a ramas in mod nemeritat intr-un con de umbra. Tot de el iti recomand atat tie, cat si altora care vad postul meu, daca nu ai citit "Drumul cenusii" sau "Orgolii".

2 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Eu m-am suparat. M-am suparat atat de tare pe tine ca nici nu vreau sa mai citesc romanele. laughing Multumesc! Cand voi avea pofta de lectura, voi tine seama de recomandari.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L-am citit rroxi43. Oricum multumesc mult.Numai bine...