| anonim_4396 a întrebat:

Cand este programat Festivalul National de Teatru (FNT) de la Bucuresti?

1 răspuns:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Ediţia 2009 a Festivalului Naţional de Teatru se va desfăşura în perioada 31 octombrie - 8 noiembrie in Bucuresti.
Biletele pentru evenimentele incluse in cea de-a 19-a editie a Festivalului National de Teatru (31 octombrie – 8 noiembrie) s-au pus in vanzare in majoritatea teatrelor care gazduiesc evenimentele, ele fiind disponibile si online.
Vezi programul aici:http://bucuresti.24fun.ro/......-5874.html