| andreea_7821 a întrebat:

Care este dupa parerea voastra cel mai dezamagitor artist?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Unicornbeat daca tu asculti rock nu inseamna ca si ceic are canta muzica populara sunt afoni crede-ma.sunt de acord cu lista ta dar sa nu uitam ca muzica populara pentru romani ar trebui sa fie ca si dance-pop-ul pentru americani, pentru ca aceasta este muzica noastra traditionala.Nici eu nu agreez muzica populara sau manelele dar sa nu fim rai; daca nu asculti la o nunta muzica populara,nu mananci niciodata in viata sarmale,eu zic sa te convertesti la musulmani si sa dispari din tara, caci nu te poti numi roman, aici nu fac referire la tine ci la toti care gandesc si se poarta asa!

| LauraLl a răspuns:

Pai ar fi mai multi de fapt big grin
- florin salam (si toate neamurile lui)
-denisa (cu toata casa)
-nicolae guta (vesnica culoare)
-restul manelistilor(da'i in mamele lor)
-justin bieber (afon care se screme cand canta)
-oamenii care canta muzica populara
-inna
-alessia
-atat big grin

| LauraLl a răspuns:

@simpatik eu cred ca daca mie nu imi plac muzica populara si manelele nu inseamna ca nu sunt roman eu cred ca asta e parerea mea si ca poate tu ai o conceptie diferita
P.S nu am de gand sa ma convertesc la musulmani ci poate sa plec din tara (temporar)
happy

| Denisa444 a răspuns:

Fuego, Adela Popescu,Catalin Crisan,Etnic,Ileana Ciuculete, Keo, Tarky, Vali Craciunescu si altii...