| jwhfghagr a întrebat:

Care-i faza cu "imi place pe canapea! imi place pe birou!"?laughing))

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e faza:

Prin intermediul reţelei de socializare Facebook femeile pot contribui la lupta împotriva cancerului de sân, o afecţiune care omoară mii de femei anual. Pentru a le reaminti reprezentantelor sexului frumos să meargă la controale regulate la medic şi pentru a promova această cauză, pe Internet a început un fel de... leapşă cu genţi. La fel s-a întâmplat şi anul trecut, doar că atunci viralul se promova prin sutiene.

Anul trecut, în luna octombrie, doamnele şi domnişoarele erau rugate să susţină lupta împotriva cancerului de sân şi să transmită informaţiile mai departe postând pe pagina personală culoarea sutienului pe care îl poartă în acel moment.

Anul acesta, ideea e aceeaşi, dar s-a schimbat obiectul. Astfel, femeile trebuie să continue fraza "îmi place pe ". Deşi are conotaţii sexuale, aceasta nu se referă la locul preferat pentru a face dragoste, ci locul unde femeile aleg să-şi lase geanta.

De la "Îmi place pe scaunul de pe hol", până la "îmi place pe frigider" sau "îmi place pe bancheta din spate", orice variantă e acceptată. Ideea e să fie promovată lupta împotriva cancerului de sân, într-o lună, octombrie, dedicată mediatizării luptei împotriva cancerului la sân.

72 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Foarte bine, important este sa te simti bine.

| Malvina24 a răspuns:

Nici o faza. Orice ar fi nu apartine de arta si in nici un caz de cultura!

| Pufuleteeeee a răspuns:

Copii idioti care tot comenteaza aici...macar fiti atenti ce zic ceilalti.si DA aprtine de avon si impotriva cancerului la san. da voi la cat sunteti de idioti...

| Floreenofficial a răspuns:

Am vazut la mai toata lumea.de fapt ca sa recunosc...numai la fete. a starnit cineva si s-a extins in toata tara.

| LexUTz a răspuns:

S-a saturat lumea de clasicul pat

Experimentati copii laughing

| biscuite a răspuns:

O prietena mi-a sugerat ca trebuie sa facem ceva deosebit pe Facebook pentru a promova Octombrie ca luna luptei impotriva cancerului la san.
Este simplu de facut si va rog sa ne unim toate, in maniera in care sa facem acest eveniment memorabil. Anul trecut, ideea era ca femeile sa posteze, ca status pe Facebook, culoarea sutienului pe care il purtau in acel moment. Aceasta initiativa a lasat barbatii in dubiu mult timp, deoarece credeau ca femeile scriau culori la intamplare. Anul acesta, jocul se va referi la gentile voastre. Scrieti, la status, unde va place sa lasati geanta atunci cand intrati in casa. Statusul trebuie sa inceapa:"imi place... " si scrieti locul in care lasati geanta cel mai des. De exemplu:"imi place pe scaunul din bucatarie", "imi place in cuier", "imi place pe noptiera","imi place pe canapea", etc. Puneti raspunsul la status, iar acest mesaj trimiteti-l la cat mai multe femei. Insa aveti grija! trebuie sa fie un mesaj confidential, astfel incat sa nu-l vada ceilalti.
Anul trecut, jocul cu sutienele a ajuns foarte mediatizat! Incercam sa facem la fel si cu aceasta initiativa pentru a demonstra cat de puternice suntem noi, femeile!
Atentie! puneti DOAR RASPUNSUL jocului la status si nu raspundeti la acest mesaj. mesajul asta l-am primit eu ca rezulatat la ce se intampla cu "imi place" eu nu m-am alaturat... mi se pare o prostie

| box a răspuns:

Ii place capralaughing si pe spate ce...

| BeautyTeacher a răspuns:

Prosti mai sunteti faceti public pe TPU da baietii nu trebuie sa afle;-j **** masii de copchii tampiti.

| weeds a răspuns:

Oanaa, ai cam pus-o pe aragaz.

| queen_5367 a răspuns:

Chiar nu stiilaughingeeeeeebig grinmai fata sau baietelaughing

| Blackwoman27 a răspuns:

Nici unastraight face

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

E faza de control

| hahaha a răspuns:

Htc touch diamond :X

| lolam a răspuns:

Poate fraza nu faza laughing

| Ofiintă a răspuns:

Anonim ce esti uh paparazii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au innebunit pitzipoangele laughing // Spiritu de turma smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt curios am vazut si eu azi la cateva persoane chestia astalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum? nu stii? vai...laughing...pai tie unde iti place?laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place pe birou/canapea etc sa imi pun geantatongue este noua campanie pentru canceru de san.si fetele trebuie sa trimita un mesaj la mai putine fete...si sa le zica sa isi puna la status lor "imi place pe. " dar sa nu precizez cuvantul "geanta" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cmf?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce proasta esti laughing se refera la **** laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hales

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A te... laughing) pe canapea sau pe birou depinde de preferinte smug laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca-i place n-ai ce-i face, taci din gura si da-i pace c-o face pe unde-i place si te rog sa fi in trend sa nu ramai repetent, fa-o pe unde apuci prin livezile de nuci, pe birou pe canapea, fa-o nu mai ezita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai happy unde iti place sa iti lasi geanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...adica iti place sa faci sex pe birou sau canapea...eu la asta m-am gandit, scze de raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va spun eu care-i faza...imi place(...)unde.(pe canapea, in cada, in dulap). Daca stii ti-ai da seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza e ca eu cred ca u esti baiat si ca nu ai prea multa minte deoarece se referea la nu stiu ce se referea dar marog tot ai niste probleme zic eu mai sexoale