| jwhfghagr a întrebat:

Care-i faza cu "imi place pe canapea! imi place pe birou!"?laughing))

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e faza:

Prin intermediul reţelei de socializare Facebook femeile pot contribui la lupta împotriva cancerului de sân, o afecţiune care omoară mii de femei anual. Pentru a le reaminti reprezentantelor sexului frumos să meargă la controale regulate la medic şi pentru a promova această cauză, pe Internet a început un fel de... leapşă cu genţi. La fel s-a întâmplat şi anul trecut, doar că atunci viralul se promova prin sutiene.

Anul trecut, în luna octombrie, doamnele şi domnişoarele erau rugate să susţină lupta împotriva cancerului de sân şi să transmită informaţiile mai departe postând pe pagina personală culoarea sutienului pe care îl poartă în acel moment.

Anul acesta, ideea e aceeaşi, dar s-a schimbat obiectul. Astfel, femeile trebuie să continue fraza "îmi place pe ". Deşi are conotaţii sexuale, aceasta nu se referă la locul preferat pentru a face dragoste, ci locul unde femeile aleg să-şi lase geanta.

De la "Îmi place pe scaunul de pe hol", până la "îmi place pe frigider" sau "îmi place pe bancheta din spate", orice variantă e acceptată. Ideea e să fie promovată lupta împotriva cancerului de sân, într-o lună, octombrie, dedicată mediatizării luptei împotriva cancerului la sân.

73 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta trebuia sa ramana intre femeiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hha toat luna octombrie intre femei a fost o intrebare:Unde iti place cel mai mult sa-ti tii geanta, poseta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce comenteaza lumea atata laughinglasati ma bietele fete in pace rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing foarte tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea era"unde iti place sa-ti lasi geanta"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-o mai fi si asta? http://scurt.eu/76

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu care e faza dar imi place...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt faza e. straight face unde iti place sa iti tii geanta/poseta? " imi place pe canapea/pebirou, uneori pe joss. laughing) "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da i prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mare porcarie...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un status ce il pun doamnele, pe facebook... unde le place sa isi tina geantahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingEsti baiat asa-i? rolling on the floor Deaia nu stii tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca imi sa stau pe birou sau canapea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care-i faca cu 18 cm, 24 cm...etc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ma fac, ca eu nu am canapea si nici birou?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog daca stiti codul de avion in gta-vc bucurest AIDI paul_lucian01

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si n-o faci cu mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) pe canapea sau pe birou?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca se refera ca ii place sa se drogheze canepa e un fel de marijuana si pe birou cred ca ii place sa fac sexbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe canapea, sau pe birou nu este nimic in comparatie cu senzatia pe care o incerci pe lustrarolling on the floor)winking bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa-i imi place pe birou laughing

| vlad24tm a răspuns:

Decilaughing imi place se fac sex pe canapea, imi place sa fac sex pe biroucam asa se traducelaughing

| Maryabaii a răspuns:

A inceput de la avon si e dedicata femeii
imi place pe canapea sa dorm, sa scriu, sa citesc, sa imi las geanta...
e facuta pentru a arata baietiilor ca nu numai ei "smecheri"
si in general cand ei citesc asta isi imagineaza cu totul altceva
e foarte tare ideea.laughing

| squib a răspuns:

Valeu cati supizi/stupide pe aici #-O.Nu e mai raspunsul dat de persoana anonima, care printre altele are si o fundita, evident ca e vorba de fanteziile sexuale ale femeilorthinking Ce sunteti asa ingusti/inguste la minte? Off multi prosti! Mi s-a parut foarte ingenioasa ideea, am aplicat-o cu increderelaughingCe a fost anul trecut iarasi la fel de dragut, apreciem initiativa.

| squib a răspuns:

De ce e notat asa raspunsul lui"biscuite"? chiar despre asta e vorba!

| G0oLaN a răspuns:

Da aky ca tine erolling on the floor) adv care e fazza rolling on the floor?