| putzulica a întrebat:

Care imi zice azi "la multi ani"? E ziua mea. fac 72 de aniibatting eyelashes mersi:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai fost tanara au tras toti de tine, acum e mai greu ca nimeni nu te mai vrea, abia daca ai mai pus ceva machiaj pe tine si te-au primit in UE, eu zic sa ne lasi ca nu te meritam, te-am lasat sa fi calcata in picioare de investitori italieni, turci, norvegieni, nemti care-l venereaza pe Hitler...nici Basescu nu te mai vrea, a renuntat la tine dar stai linistita ca vine Geoana sa-ti faca cateva operatii estetice de suprafata. A incercat Udrea cu Land of the choice dar s-au prins toti ca e o masca.
Ramai cu bine si La multi ani! daca ai tentavive de suicid incearca o extindere in Ucraina sau trimite un pilot beat cu o bomba in Rusia.
Imi pare rau dar eu plec, am pe altcineva, o cheama Congo sad adio!

23 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Ce frumoasa esti in toata splendoarea modestiei tale, o, Romania mea, caci iti declari doar varsta de dupa momentul in care parintii tai te-au botezat.Caci tu existai cu mult inainte, si vei exista la fel.Sa traiesti in eternitate, natiune romana!

| Bacemi a răspuns:

La multi ani! Iti urez cat mai multe primaveri in continuare. SA fii iubit si sa iubesti ( e totul ).

| anad a răspuns:

La multi ani! si "Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. Este ziua ta si numai a ta. Azi trebuie sa crezi in visele tale!

cami
| cami a răspuns:

La multi ani, de batranete ti-ai uitat varsta, mai Romanico, mai. faci 91 de ani happy

| JeSa a răspuns:

Buna!, La multi ani!- de'acum inainte cu sanatate!, Numai bine!

| antonia09 a răspuns:

LA MULTI ANI! multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor.

auran
| auran a răspuns:

La Multi Ani Romania, sa infloresti si sa prosperi si la anul bogatii sa ne oferi, datoriile sa le platesti ca sa intineresti...

| Bishop a răspuns:

La multi ani Romanio! Faci cinste da? Sau macar invita-ne intr-un club micut, necunoscut... ca Bamboo sau Obsession sau Malibu sau Gossip... whistling

| selef a răspuns:

Prea multi ani. Mai bine ti-ai schimba numele, Germania de exemplu suna mai bine sau America.

| Ancutsa a răspuns:

La multi ani! si multa sanatate!:*

| Live.Laugh.Love a răspuns:

La multi ani!

| remus a răspuns:

Sa ne traiesti La multi ani cu multa sanatate!

| StaRmAgiC a răspuns:

La multi ani:X

Ce dai de baut?

| Kidu a răspuns:

No, hai la multi ani!laughing

| andytza a răspuns:

La cat mai multi bani! big grin

| Catalion a răspuns:

La multi ani si multa sanatate ca sa mai traiesti inca 72 de anibig grin

| r8driver a răspuns:

La muti aniwinking dai de baut? sau bei singur/a?

| r8driver a răspuns:

Ce pacaleala ne-ai traswinking ce tinerel arati la 72 de ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ceva pentru noi, te rugam mult si nu mai privi spre rasarit.Adevarat ca de acolo rasare soarele dar pentru noi acolo e apusul.Intoarce-ti privirea spre vest ca pentru noi sa insemne un nou rasarit.La multi ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si a meahappy La multi ani! sa-ti dea Domnul multa sanatate.

| Genuitoarea a răspuns:

Hahaha rolling on the floor) cica la ala ne dai de baut sau bei singur/a? dmneee din moment ce il cheam andrei si are poza cu un baiat logik ke baiat deci singur ba bataa!rolling on the floor dooohh!rolling on the floor

| fanmichaeljackson a răspuns:

La multi tot si tot ce iti doresti sa se implineasca!

| Brun3tte a răspuns:

La multi ani smug sa traiesti inca de 2 ori pe atathee hee