| emiitzzy a întrebat:

Care va pricepeti la versuri poezii povestirithinking si ati dorii sa postati una din creastiile voastre pe blogul meu vas rugaa sa imi scrieti:X as dori sa am postari pe blog cu creatiilevoastre deoarece e un lucru frumos sa stii sa faci asa ceva! va astept cu mare >draagbig grin< si cea mai buna creatie va primii si funda!

2 răspunsuri:
| AnnaDee a răspuns:

Buna! Eu am deja propriul site, cu creații proprii, și as dori sa fim partenere. Un parteneriat intre site-ul meu și blogul tău. Ce zici?

| AlexyaLove a răspuns:

Pai nu stiu...esti interesanta de o poveste tragica, despre un ciobanesc german, care a vrut sa.si salveze familia si a fost impuscat in misloc,si a ramas paralizat cu picioarele din spate.El isi iubea familia mai mult ca orice,le.a salvat viata, iar rasplata lui a fost cruzimea acelor oameni, care l.au abandonat pe marginea unui drum,unde s.a stins din viata,si pe deasupra a fost inlocuit la scurt timp de o alta catelusa.E propria mea creatie,inspirata dintr.un fapt real,o am chiar si in varianta prezentare in power point, cu poze, cu muzica. Daca esti interesata spune.mi si iti voi trimite povestea intreaga sa vezi cum e