| DaciaRomania a întrebat:

Ce ați prefera daca ar trebui sa alegeți: - lecții de pian, vioară sau balet?

7 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

Pilates.

| annonimaaaa555 a răspuns:

Depinde. Eu am cantat și învățat la vioara timp de 10 ani. De la 7 la 17 ani. Mi-a plăcut dar nu e asa ușor precum pare, însă în viitor poți sa faci bani din asta:mergi la nunti sau alte evenimente și iei o suma frumoasa. Eu de asta as recomanda vioara

| gabicoo a răspuns:

Ai uitat să menționezi scrima.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut niciuna.

| DaciaRomania explică (pentru annonimaaaa555):

Super! Asta as dori!

| Yurisa a răspuns:

Pian sau vioara clar. Acum fiecare instrument are avantaje si dezavantaje. Le pui in balanta si vezi ce ti se potriveste happy bafta!

| annonimaaaa555 a răspuns (pentru DaciaRomania):

Baftă!