| roksyk a întrebat:

Ce carti ati citit de John Fowles? Care vi se pare cea mai buna?
( Eu am citit Colectionarul, mi-a placut, si am auzit ca si Magicianul e faina happy )

3 răspunsuri:
| florar a răspuns:

Magicianul e faina. Imi place J Fowels.incearca si Aldoux Huxley,'Punct contra punct'

| cutie a răspuns:

Magiceanul e frumoasahappyEu nu am citit Colectionarul dar cred ca o sa incep sa o citesc si euwinking
Eu am citit :copacul, mantisa, daniel martin si turnul de abanos mai am de citit colectionarul si iubita francezului.

Ti le recomand! Numai succes si amuzament:*

| adinap a răspuns:

Magigianul este superba, merita citita. Nu am citit Colectionarul inca, dar o voi face.