| xXNikeXx a întrebat:

Ce e mai bine inspector opc sau inginer constructor

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amindoua. Dar, acum nu se prea construieste. Iar ca sa intri la OPC, e greu.

| xXNikeXx explică (pentru anonim_4396):

Nu iti face griji cum intru ca intruwinking spune si mie dif de salari intre cele 2 meserii cat castiga una cat castiga cealalta +spagi

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXNikeXx):

Am inteles. Salariile sint foarte mari in ambele locuri. Cit? Nu stiu decit angajatii. Pentru ultima parte a intrebarii, nici daca as sti, nu ti-as spune. Dar era un banc: Cu ce ti-ai construit vila asta? Cu materialele ramase de la podul din fata noastra. Care pod, nu-l vad?!

| ReusxD a răspuns:

Inspector opc e mai bun.

| Chamberlin a răspuns:

Inspector opc. funda plizz

| Rockefeller a răspuns:

Inspector opc, se ma mita calumea

| Maddaaaaaa a răspuns:

Inspector Opc, e cel mai bine big grin

| armageddon22 a răspuns:

Inginer castigi foarte multi $