| Atlantis_6737 a întrebat:

Ce isi doresc femeile de 8 martie? tongue

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Multe femei sunt materialiste si le plac lucrurile sclipicioase ca si ciorilor.Dar iti recomand sa confectionezi personal un cadou pentru o domnisoara nematerialista.Si bineinteles, mamei.(in primul rand ei)

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Femeile de 8 martie si nu numai in aceasta zi isi doresc sa fie considerate femei,intelese si tratate cu respect,fericite,iubite, ocrotite, protejate si ferite de griji.

| alexcristi a răspuns:

Flori

| Alexander21 a răspuns:

Flori,bani,bautura si multa... Oooo la la!

| AndaWest a răspuns:

Eu de 8martie merg la restaurant cu fetelesmugsi o sa fie si spectacol pentru fetesmugsuper

| SebySZ a răspuns:

Flori

| Emanuelm a răspuns:

Un aragaza nou.

| camiix a răspuns:

Flori...bijuterii...eventual haine daca stii ce`i place

| olinka a răspuns:

Eu cred ca tot e placut primit de la jumatatea ei,,cind iubesti,,,,fie ca flori,, fie ca bijuterii,, o seara in doi,,,,,

| roraz a răspuns:

Unele femei isi doresc lucruri cumparate dar eu cred ca cel mai bine e sa faci tu ceva
sunt sigur
ea o sa aprecieze mai mult decat ceva cumparat