| amercules a întrebat:

Ce parere aveti de clasamentul bloggerilor anului 2010? http://chat-ame.blogspot.com/2011/01/top-10-bloguri-in-r omania-2010.html

Răspuns Câştigător
| byby97 a răspuns:

Eu ce pot sa zic? Krd ca se claseaza undeva pe ultimele locuri ca e cam naspa. pup kiss

1 răspuns:
| MindFreak a răspuns:

Acest top esti idiot si inept ca de altfel toti cei care cred ca "blog" inseamna stiri si tot felul de informatii despre un anumit domeniu. Notiunea de blog presupune un fel de jurnal personal online, in care autorul scrie niste pareri, niste simtiri sau interpreteaza vreo stire dadandu-i un caracter personal. Daca cineva crede ca aberez, poate verifica in dictionarul englez-englez ce inseamna cuvantul "blog" sau pe wikipedia. Cuvantul blog s-a degradat foarte mult in ultimul timp, fiindca multi "baieti" si-au facut astfel de site-uri pentru propaganda politica sau din ratiuni financiare.
In concluzie, daca e sa ierarhizam adevaratele bloguri, cel al lui Mircea Badea ar fi primul, urmat de cel al lui Tolo si cel al lui Bendeac.