| flavius01 a întrebat:

Ce parere aveti despre ceea ce am scris? Am talent sau ma pricep macar? :) Sa mai continui? Uitati aici link-ul :) http://www.wattpad.com/......t/14277343 p=3 Va rog spuneti-mi parerea voastra sincera! :D

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metaforele si epitetele predomina.Sunt bune dar incearca sa nu asfixiezi textul cu ele deoarece pot dilua continutul intr-un mod negativ. Exista unele repetitii (incepura-Incepand-incepand (paragraful 2)).Stii...perfectul simplu nu este niciodata potrivit atunci cand vrei sa povestesti ceva (suna urat chiar daca nu se vede la prima vedere).Cel mai bun este perfectul compus. Prezentarea este clara si concentrata, descrierile fiind puse in puncte cheie, in asa fel incat sa defineasca personajul intr-un mod cat mai eficient.Imi place...8, 60; bun pentru un amator!

| DarkWerewolf13 a răspuns:

Cu adevarat ai talent.figurile de stil nu lipsesc si nu ar trebui sa lipseasca.Ai viziune si asta este bine.Si eu sunt scriitoarei
iti urez noroc.
Funda?

| crissyyo a răspuns:

Uuu

| felixbbimage a răspuns:

Ti-am scris pe wattpad, bravo.

| yooleonard a răspuns:

DAAAA continua si tino tot asa big grin

| adi4fotbal a răspuns:

Frumos,la inceput cam multe epitete si descriere incarcata.in rest, fain.