| ianculescul a întrebat:

Ce parere aveti despre RMA 2010? multe poze de la RMA http://ianculescul.com/2010/07/poze-romanian-music-award s-2010/
Astept parerile voastre despre poze si eveniment.

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

A fost foarte tare acest eveniment. Dragute pozele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare extrem de rau ca nu am putut ajunge, dar nu am mai avut cu cine. Frumoase pozele si din cate mi-au spus prietenele, show-ul a fost pe extraordinarbig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare ...inna cea mai tare

| vintageheart a răspuns:

M-a dezamagit showul. Dc trebuia sa urce pe scena toti "artistii" ca sa "cante" playback? Abia daca au cantat 3-4 live.Penibilstraight face

| aragon18 a răspuns:

Suuuperbb a fostt :X