| charlie the alien a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Scrubs( cel vechi, nu cel cu internii). Mie mi s-a parut cel mai bun serial de comedie alaturi de Married with children( Familia Bundy). Am vazut toate cele 8 serii si am ras pana n-am mai putut.Care este episodul care v-a placut cel mai mult?

4 răspunsuri:
| anca_3211 a răspuns:

Sunt seriale amuzante, insa calitatea filmului ca atare mi se pare scazuta si de aceea, la prima vedere, nu te atrage. Dar intamplarile sunt hazlii, merita vazute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte tare! Si eu am vazut toate sezoanele... si acum ma uit si la sezonul 9 (sau sezonul 1 din seria noua). Mie unu imi place cum l-au reinnoit. Oricum cat rad la serialul asta, mai rar. Cel mai tare serial de comedie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi-o placut niciodata serialul Familia Bundy si nici n-o sa-mi placa vreodata asa c-am o parere proasta despre Familia Bundy

| anisoara_7796 a răspuns:

E un serial super l-am vazut mi-a placut mult.